00420 228882169 Doprava zdarma Platba proforma fakturou předem nebo PayPal
czech
Deutsch English Frankreich Spanien Schwedisch Dänisch Niederlande Kroatisch Italien Polen

Výšivka a vetkané logo

Pro reklamní účely, representativní

Výšivka a vetkané logo přidá na hodnotě takřka každému výrobku. Na vaše hosty udělá dojem exkluzivity a jakosti a posílí dobrou pověst vašeho podniku.

Půvabné povlečení, útulné župany, načechrané ručníky a osušky, plyšové povlečení nebo pohodlné a atraktivní pracovní oděvy lze vyšívat logem nebo nápisem - jak si přejete. Inzerujte svou společnost reprezentativním způsobem - v koupelně, sauně, restauraci nebo pokoji pro hosty.

Dokonalé provedení individuálně podle vaší šablony. Výšivky dodáváme s logem ostrým jako břitva a působivým vzhledem. Přesně podle požadovaného počtu čtverečních centimetrů velikosti výšivky vám představujeme naši nabídku pro programování a výšivku vašeho loga. Je možné až 8 barev na motiv.


Poptávka nebo objednávka:

Zašlete nám prosím šablonu s odkazem na požadovanou velikost výšivky jako dobrou papírovou šablonu (nikoli kopii) nebo ještě lépe jako soubor s vysokým rozlišením na adresu info@zollner.org. Žádné náklady na nastavení a minimální množství pro opakované objednávky. Maximální velikost výšivky je ca 26 x 19 cm.

Barevná tabulka pro vyšívání